Dersa Elektrik

"enerjiye yön veren marka"

Sunduğu ürün ve hizmetler ile "enerjiye yön veren marka" olma misyonunu taşıyan Dersa Elektrik müşterilerine siparişlerinin en kısa zamanda en iyi kalitede hazırlanıp teslim edileceğini ve her türlü sorunlarıyla ilgilenerek destek olmayı taahhüt eder.

Kangal Borular, Yeraltı Boruları, Spiral Borular gibi ürünlerin imalatını yapan firmamız sürekli geliştirdiği kalite ve kapasitesi ile sektöründe öncü konumdadır. Proje ihtiyaçlarınız doğrultusunda kapsamlı ve hızlı bir tedarik süreci planlamak istiyorsanız, başarılı bir süreç için Dersa ® sizin için en ideal çözüm ortaklarından biri olacaktır.

Misyonumuz

  • Türkiye’nin değişen dinamikleri doğrultusunda, koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutar,teknolojiyi sürekli takip eder ve yeni projelerini bu doğrultuda hizmete sunar.
  • Kalite, kar, termin ve yeni ürünler kapsamında tüm müşterilerimizin beklentilerini tam ve ekonomikbir şekilde karşılayarak, tüm yaratıcı ve katılımcı çalışanlarımız ile süreçleri iyileştirerek ve geliştirerek şirketimizin değerini artırmaktır.
  • Bu çizgi kalite ve dürüstlük ilkesinin başlangıcıdır. Çevreci yönetim anlayışı ile dünya standartlarındaki gülen yüzüdür.

Vizyonumuz

  • Hızla gelişen değişimleri yakından izleyen DERSA ELEKTRİK İNŞAAT MAKİNA PLASTİK SAN.TİC.LTD. ŞTİ. daha kaliteli üretim için teknolojik olarak gelişmekte olup, plastik sektöründe bir dünya şirketi ve marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Kalite Politikamız

  • Dersa Elektrik, kurulduğu günden beri evrensel,insani ve ahlaki kurallar ve kaidelerden hiç taviz vermeden bugünlere gelmiştir. Üretimden sevkiyata tüm süreçlerde müşteri memnuniyetini esas alan kalite yaklaşımını ve mükemmellik prensibini benimseyerek, sürekli gelişmeyi ve iyileşmeyi esas amaç olarak kabul etmiştir.
  • Eğitime ve teknolojiye yatırım yaparak, iş sağlığı ve güvenliği, çevreye duyarlılığı ile müşterilerinin değişen ve gelişen ihtiyaçlarını karşılayacak kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktadır. Müşterilerimiz, siparişlerinin en kısa zamanda en iyi kalitede hazırlanıp teslim edileceğini ve her türlü sorunlarıyla ilgilenerek yardımlarımızı sunacağımızı bilirler.

Değerlerimiz

  • Müşteri memnuniyetini ve kalitesini sürekli iyileştirmeyi amaçlayan,
  • Kaliteli Yönetim Sisteminin oluşturulup, geliştirilerek uygulanmasını sağlayan,
  • ‘’Ismarlama Terzi’’ hassasiyetiyle, - Ürün kalitesi ve sürekliliği hedef alan,
  • Tedarikçilerini, çalışanlarını ve müşterilerini iş ortağı görüp onlarla karşılıklı güven içinde ortaklaşa hareket eden bir kuruluştur.

"Enerjiye yön veren marka . . ."